» بازدیدهای امروز : 2
» بازدیدهای دیروز : 43
» بازدیدهای هفته : 186
» بازدیدهای ماه : 2682
» بازدیدهای سال : 9941
» کاربران آنلاین : 0 نفر
» میهمان های آنلاین : 2 نفر
» کل اعضا : 4
» کل مطالب : 90
» کل نظرات : 603

تبلیغات

   

وبگاه فانوس              s-pm.ir

« ارائه خدمات بیمه ای به صورت غیر حضوری در مشهد مقدس »

پدیده شاندیز :

پدیده شاندیز همچنان به افتتاح پروژه های خود مشغول است. این شرکت پس از افتتاح اولین پاتیناژ کشور و برج گردشگری در کیش، بزودی بزرگترین خیابان سنگ فرش جهان، فودکورت (ساختمانی متشکل از چندین رستوران و قست فود های مختلف) و... را در برنامه چند روزه آینده خود دارد.

از سویی دیگر خبر جایزه 10 درصدی سهام به تمامی سهامداران بسیاری را مجاب به خرید سهام این شرکت و یا لغو فروش سهامشان کرده است.
پدیده شاندیز به دستور دادستان مشهد همچنان قیمت سهام خود را در 2 هزار و 12 تومان ثابت نگه داشته است اما روز 24 بهمن 10 درصد سهام هر سهامدار به وی به عنوان جایزه اعطا خواهد شد.

تبرک :

پس از صحبت آقای بوستانی مدیرعامل تبرک مبنی بر درخواست وی از قوه قضائیه، صحبت هایی در مورد باز شدن حساب های این شرکت طی امروز و فردا به گوش می رسد. شرکت سرمایه گذاری تبرک افزایش قیمت خود را به دستور دادستان لغو کرده است. این شرکت در حال تحویل برگه اصلی سهام است و طبق گفته مسئولان این شرکت به علت تعداد بالای سهام داران، طی دو روز گذشته فقط 10 درصد موفق به دریافت برگه اصلی سهام خود شده اند. قیمت سهام تبرک 15 تومان است.:: بازدید: 594 مرتبه
:: موضوع: سایر اخبار - از همه جا
ت : دوشنبه 13 بهمن 1393

تورمجازی بهمن ماهِ شهررویایی پدیده در همین وب سایت به روز شد. علاقمندان می توانند از لینک زیر و یا در قسمت منوی شهر رویایی پدیده شاندیز، تورمجازی را مشاهده نمایید

http://www.padide.com/Tour/desktop/index.htm:: بازدید: 311 مرتبه
:: موضوع: سهام پدیده شاندیز - جدیدترین اخبار
ت : دوشنبه 13 بهمن 1393

مدیر عامل شرکت پدیده از افتتاح بخشهای دیگری از پروژه عظیم شهر رویایی پدیده شاندیز همزمان با جشن های پر شکوه دهه مبارک فجر خبر داد .

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده محسن پهلوان مقدم  با بیان این مطلب گفت : مجموعه  فعالیتهای گسترده ی شرکت پدیده در بخش های مختلف ساخت و ساز ، رستوران ها ، اداری و بازارهای فروش و همچنین امکانات گردشگری در ایام پر برکت فجر به بهره برداری می رسد .

وی با اشاره به افتتاح بزرگترین خیابان تمام سنگ فرش جهان در شهر رویایی پدیده افزود : این خیابان تمام سنگ فرش جهان ، شاهراه اصلی شهر رویایی پدیده را تشکیل می دهد  که با کار شبانه روزی طراحان و مهندسان در این منطقه ی دیدنی شهر شاندیز، بیش از 30 رستوران رادر طی مسیر خود جای داده است .

مدیر عامل شرکت پدیده هدف از شکل گیری اینچنین پروژهایی در شهر رویایی پدیده افزایش زمان ماندگاری زائرین هشتمین امام مهربانی ها حضرت علی بن موسی الرضا (ع)دانست و ادامه داد : ما برای جذب گردشگران خارجی نیز برنامه های مدون و منسجمی را تدارک دیده ایم که با تکمیل پروژها در دستور کار مدیران قرار خواهد گرفت .

پهلوان مقدم به افتتاح پروژه رستوران پانورامیک کف شیشه ای پدیده کیش در نخستین روز های ماه جاری اشاره و تصریح کرد : این رستوران به عنوان نخستین و تنها ترین رستوران کف شیشه ای در سطح کشور، با 42 متر ارتفاع در فاصله حدود 100 متری خلیج نیلگون فارس بنا گردیده است .:: بازدید: 607 مرتبه
:: موضوع: سهام پدیده شاندیز - جدیدترین اخبار
ت : دوشنبه 13 بهمن 1393

 :: بازدید: 358 مرتبه
:: موضوع: سهام پدیده شاندیز - جدیدترین اخبار
ت : دوشنبه 13 بهمن 1393

پدیده شاندیز :

هرچند به صورت رسمی مطلبی از سوی مسئولین این شرکت گفته نشده اما با توجه به صحبت های استاندار خراسان رضوی، احتمال به سرانجام رسیدن پرونده این شرکت در بین محافل عمومی نقل می شود . میزان انصرافی ها در دفتر سهام شاندیز در روزهای اخیر افزایش چشم گیری داشته است. قیمت روز سهام پدیده 2 هزار و 12 تومان است و روزشمار این شرکت حاکی از سود 10 درصدی در 12 روز آینده است. پدیده شاندیز در طی مدتی که به دستور دادستان مشهد قیمت سهام خود را ثابت نگاه داشت، پاتیناژی را در شاندیز و برج گردشگری را در کیش افتتاح کرد که هر کدام از آن ها می توانست در افزایش قیمت دخیل باشد اما این اتفاق تا بدین لحظه نیفتاده است.

تبرک :
قیمت سهام روز تبرک که به دستور دادستان 3 درصد کم شده بود کماکان در عدد 15 ثابت نگاه داشته شده است. طی چند روز آینده به دلیل آماده شدن برگه اصلی سهام سهام داران، دفاتر این شرکت روز های شلوغی را در پیش خواهند داشت. مدیران تبرک هنوز هم منتظرندتا حسابهای مالی شرکت از حالت بلوکه خارج شوند.:: بازدید: 261 مرتبه
:: موضوع: سایر اخبار - از همه جا
ت : یکشنبه 12 بهمن 1393
اخبار اقتصادی
 

 


 

پدیده شاندیز : 2012 تومان

تبرک : 15/5 تومان

سهام کدام یک از شرکت ها را ترجیح می دهید ؟

پدیده شاندیز
تبرک
پردیسبان
گرند
دهکده آرامش (اخلمد)

مشاهده نتایج نظر سنجی