» بازدیدهای امروز : 100
» بازدیدهای دیروز : 113
» بازدیدهای هفته : 212
» بازدیدهای ماه : 638
» بازدیدهای سال : 12196
» کاربران آنلاین : 0 نفر
» میهمان های آنلاین : 3 نفر
» کل اعضا : 4
» کل مطالب : 64
» کل نظرات : 9

تبلیغات

   

پدیده شاندیز :

پدیده این روزها ، اوقات خوبی را پشت سر می گذراند. اگر وضع سال پیش بر اوضاع دفاتر سهام این شرکت حاکم بود قطعا با توجه به اینکه موعد افتتاح پروژههای شرکت فرا رسیده و هر روز یکی از طرحهایش افتتاح می شود.

قطعا قیمت سهامش بالا و بالاتر می رفت. گویا مسوولین شرکت برای سهامداران همراهشان برنامه هایی چیده اند تا آنها نیز از همراهیشان با پدیده و این افتتاح پروژه ها بهره کافی را ببرند.
از سوی دیگر همچنان بحث ورود این شرکت به فرابورس در میان سهام داران داغ است و سوالات متعددی ذهن آنان را مشغول کرده است. ورودی مدیرعامل شرکت ابنیه و ساختمان پدیده نیز روز گذشته این خبر را تایید کرد و از حمایت سهامداران در بورس خبر داد. پدیده شاندیز قیمت هر سهم خود را در 2 هزار و 12 تومان ثابت نگه داشته است.

تبرک :

شرکت سرمایه گذاری تبرک هر سهم خود را با قیمت 15 تومان و 5 ریال باز خرید می کند. این شرکت اعلام کرده پس از افتتاح پروژه های تهران میزان افزایش 5 ریال ماهانه اش را بیشتر کند.:: بازدید: 2 مرتبه
:: موضوع: سهام پدیده شاندیز - جدیدترین اخبار
ت : یکشنبه 5 بهمن 1393

اولین برج گردشگری و رستوران پانورامیک کف شیشه ای ایران، 8 بهمن ماه جاری و همزمان با ولادت امام حسن عسکری (ع) در شهر افسانه ای پدیده کیش افتتاح می شود.

به گزارش مرکز خبری اقتصاد ایران (اکوسنتر)، علیرضا یزدانی لنگرودی مدیـر عامل و عضو هیئت مدیره پدیده کیش در گفتگو با خبرنگاران افزود: این برج توریستی با کاربری رستوران به عنوان اولین و تنها رستوران کف شیشه ای در سطح کشور در شهر رویایی پدیده کیش ساخته شده است.
وی ادامه داد: این رستوران دارای 42 متر ارتفاع بوده و در فاصله حدود 100 متری خلیج نیلگون فارس بنا گردیده است و با توجه به ارتفاع آن، نمای بسیار زیبا از جزیره کیش و خلیج نیلگون فارس را برای مشتریان این رستوران فراهم خواهد کرد.
یزدانی لنگرودی خاطرنشان کرد: زیر بنای این رستوران 800 متر می باشد و کف رستوران از شیشه های 3 لایه و از جنس لمینت سکوریت طراحی شده است.
مدیـر عامل پدیده کیش اضافه کرد: از دیگر ویژگی های فنی این رستوران می توان به وجود "هلی پد" بر روی این رستوران و 300 تن وزن این سازه اشاره کرد.
وی خاطرنشان کرد: این رستوران دارای بخش های مختلف مانند، لابی ورودی، آشپزخانه مرکزی، رستوران کف شیشه ای و 2 آسانسور شیشه ای می باشد و گنجایش حضور بیش از 250 نفر به صورت همزمان را داراست.

XX:: بازدید: 0 مرتبه
:: موضوع: سهام پدیده شاندیز - جدیدترین اخبار
ت : یکشنبه 5 بهمن 1393
مدیرعامل شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز از احتمال ورود سهام این شرکت به فرا بورس خبر داد.

به گزارش مرکز خبری اقتصاد ایران (اکوسنتر)، سعید ورودی اظهار داشت: در صورت تصویب سهامداران مجمع عمومی این مهم محقق خواهد شد و بدین منظور مراحل اولیه امور در دستور کار هیات مدیره قرار گرفته است.
وی ادامه داد: در این راستا نامه تقاضای ورود این شرکت به فرا بورس ارسال شده است و منتظریم تا شرایط لازم برای این مهم را به ما اعلام دارند.
مدیرعامل شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز ورود به بورس را زمینه حل بسیاری از دغدغه های مطرح شده در رسانه ها خواند و گفت: حسن ورود به بورس برای پدیده، این است که باعث خواهد شد تا مکانیزم تعیین قیمت سهام پدیده بهانه حمله به این پروژه عظیم ملی نشود.

ورودی با بیان اینکه سهامداران نگرانی برای پیوستن پدیده به بورس نداشته باشند، تصریح کرد: در جهت حمایت از سهامداران، کمیته ای در موسسه پشتیبانی سهام پدیده تشکیل شده است تا ورود پدیده به بورس کمترین تبعات را برای سهامداران داشته باشد.
وی با تاکید بر حمایت پدیده از سهامداران همراه گفت: قطعا در بورس سهامداران را تنها نخواهیم گذاشت.
مدیرعامل شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز با اشاره به مذاکرات صورت گرفته با مدیران بورس گفت: ما از بورس انتظار داریم پدیده را به عنوان یک شرکت ساختمانی وارد بورس نکنند بلکه پدیده به عنوان یک شرکت developer باید شناسایی و به بورس ورود کند که ارزش افزوده ساختمان سازی هایش به خودش تعلق دارد.
وی با بیان اینکه مشابه پدیده در کشور شرکت developer وجود ندارد گفت: ویژگی پدیده این است که پروژه هایی را که تعریف کرده و خود مجری آن باشد و در نهایت بهره برداری آن را نیز بر عهده دارد و همین امر باعث می شود ارزش افزوده فعالیت های پدیده بیش از دیگر شرکت ها باشد.:: بازدید: 0 مرتبه
:: موضوع: سهام پدیده شاندیز - جدیدترین اخبار
ت : یکشنبه 5 بهمن 1393

اولین رستوران پانورامیک کف شیشه ای ایران، بهمن ماه در شهر افسانه ای پدیده کیش افتتاح خواهد شد.

این رستوران به عنوان اولین و تنها رستوران کف شیشه ای در سطح کشور در شهر رویایی پدیده کیش ساخته شده است.

این رستوران 42 متر ارتفاع در فاصله حدود 100 متری خلیج نیلگون فارس بنا گردیده است و با توجه به ارتفاع آن، نمای بسیار زیبا از جزیره کیش و خلیج نیلگون فارس را برای مشتریان این رستوران فراهم خواهد کرد.

زیر بنای این رستوران 800 متر می باشد و کف رستوران از شیشه های 3 لایه و از جنس لمینت سکوریت طراحی شده است.

از دیگر ویژگی های فنی این رستوران می توان به وجود "هلی پد" بر روی این رستوران و 300 تن وزن این سازه اشاره کرد.

این رستوران دارای بخش های مختلف مانند، لابی ورودی، آشپزخانه مرکزی، رستوران کف شیشه ای، هلی پد و 2 آسانسور شیشه ای می باشد و گنجایش حضور بیش از 250 نفر به صورت همزمان را دارا می باشد.

در این رستوران انواع غذاهای فرنگی سرو  خواهد شد.:: بازدید: 0 مرتبه
:: موضوع: سهام پدیده شاندیز - جدیدترین اخبار
ت : یکشنبه 5 بهمن 1393

دبیر کمیسیون اصل 90 مجلس از نهایی شدن گزارش پرونده پدیده شاندیز تا یک ماه آینده خبر داد .

 

مصطفی افضلی‌فرد نماینده مردم اردبیل و عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با اشاره به روند بررسی پرونده شرکت پدیده شاندیز در این کمیسیون اظهار داشت: در حال حاضر کمیسیون اصل 90 به صورت جدی مشغول بررسی پرونده شرکت پدیده شاندیز است و جلساتی نیز برای بررسی ابعاد این موضوع برگزار شد.
وی ادامه داد: در خصوص این پرونده دو مسأله فروش سهام و فرآیند اخذ مجوزها مورد سوال و بررسی است اما در حال حاضر این موضوع باید مدیریت شود چراکه حدود 120 هزار نفر در این شرکت سهامدارند و باید این سرمایه به نفع ملت، مدیریت شود و در عین حال با دستگاه‌های اجرایی خاطی و افراد متخلف برخورد شود.
دبیر کمیسیون اصل 90 مجلس در خصوص زمان نهایی شدن گزارش مربوط به این پرونده گفت: در جریان رسیدگی به این پرونده مکاتباتی با برخی دستگاه‌ها داشتیم که منتظر جواب آن‌ها هستیم لذا پس از وصول پاسخ استعلامات طی یک ماه آینده این گزارش نهایی خواهد شد.

XXXX:: بازدید: 3 مرتبه
:: موضوع: سهام پدیده شاندیز - جدیدترین اخبار
ت : پنجشنبه 2 بهمن 1393
اخبار اقتصادی
 

 


 

پدیده شاندیز : 2012 تومان

تبرک : 15/5 تومان

سهام کدام یک از شرکت ها را ترجیح می دهید ؟

پدیده شاندیز
تبرک
پردیسبان
گرند
دهکده آرامش (اخلمد)

مشاهده نتایج نظر سنجی